امام صادق عليه السلام
بي گمان براي صاحب الامر غيبتي است،پس دردوران غيبت وي هربنده اي بايد تقوا پيشه سازد وبه دين خودچنگ در زند.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 2976
  • 14 شهریور 1399 - 10:02
  • 186 بازدید
  • ارسال توسط :
آموزش و پرورش قفل شده است

آموزش و پرورش قفل شده است

آموزش و پرورش قفل شده است/ خاطرات معلمان در دانشگاه فرهنگیان تدریس شود حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی با بیان اینکه در حال حاضر آموزش و پرورش ما قفل شده است و باید یک سری قفل‌ها شکسته شود، گفت: خاطرات معلمان در قالب کتاب جمع‌آوری شده و در دانشگاه فرهنگیان تدریس شود. به گزارش خبرنگار آموزش و […]

آموزش و پرورش قفل شده است/ خاطرات معلمان در دانشگاه فرهنگیان تدریس شود

حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی با بیان اینکه در حال حاضر آموزش و پرورش ما قفل شده است و باید یک سری قفل‌ها شکسته شود، گفت: خاطرات معلمان در قالب کتاب جمع‌آوری شده و در دانشگاه فرهنگیان تدریس شود.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور و نماینده ولی فقیه در سازمان نهضت سوادآموزی در سی‌ و چهارمین اجلاس مدیران و رؤسای آموزش و پرورش سرسر کشور اظهار کرد: سدها را باید شکاند؛ در حال حاضر آموزش و پرورش ما قفل شده است و باید یک سری قفل‌ها را شکاند

وی با بیان اینکه ما طرح تحول نمی‌خواهیم بلکه مرد تحول می‌خواهیم، گفت: وقتی مهارت نیست پس شغل نیست؛ وقتی شغل نیست، پول نیست، وقتی پول نیست، ازدواج نیست، وقتی ازدواج نیست، فرزند نیست و اینها مثل زنجیر به هم متصل هسند.

وی از فرهنگیان خواست هفته‌ای یک کتاب مطالعه کنند، ادامه داد: هفته‌ای یک کتاب مطالعه کنید و خود را فارغ‌التحصیل نکنید؛ البته برخی کتاب‌ها مانند تخم کدو است که چیزی تهش نیست پس کتابهای مایه‌دار از آدم‌های مایه‌دار بخوانید.

حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی درباره محتوایی که در دانشگاه فرهنگیان ارائه می‌شود، نیز گفت: باید خاطرات معلمان کتاب شود و در دانشگاه فرهنگیان تدریس شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*