امام صادق عليه السلام
بي گمان براي صاحب الامر غيبتي است،پس دردوران غيبت وي هربنده اي بايد تقوا پيشه سازد وبه دين خودچنگ در زند.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 2206
  • 04 فروردین 1399 - 6:43
  • 164 بازدید
  • ارسال توسط :
پیام نوروزی وزیر آموزش و پرورش

پیام نوروزی وزیر آموزش و پرورش

پیام نوروزی وزیر آموزش و پرورش وزیرآموزش و پرورش در پیام نوروزی تاکید کرد: مدرسه برای ظهور و بروز اندیشه‌های نو نیاز به شادابی، تدبیر، نوآوری و فرصت‌های بدیع دارد وتبدیل هرخانه به یک کلاس درس از طریق فضای مجازی حرکت قابل تحسینی در سطح کشور است. به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه […]

پیام نوروزی وزیر آموزش و پرورش

وزیرآموزش و پرورش در پیام نوروزی تاکید کرد: مدرسه برای ظهور و بروز اندیشه‌های نو نیاز به شادابی، تدبیر، نوآوری و فرصت‌های بدیع دارد وتبدیل هرخانه به یک کلاس درس از طریق فضای مجازی حرکت قابل تحسینی در سطح کشور است.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، محسن حاجی میرزایی با صدور پیام نوروزی ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت فرارسیدن بهار طبعیت و آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی  به فرهنگیان، دانش آموزان و خانواده‌های آنان، از زحمات و تلاش فرهنگیان  قدردانی کرد.

وی در این پیام با اشاره به استمرار آموزش و پویش ملی “آموزش تعطیل نمی‌شود”، اظهار کرد: تبدیل هرخانه به یک کلاس درس از طریق فضای مجازی حرکت قابل تحسینی در سطح کشور است و ملت شریف ایران این قهرمان عرصه‌های دشوار، این بار با پویش علم در قامت سرافراز معلمان فداکار جلوه‌گر شده است.

متن پیام نوروزی وزیر آموزش و پرورش به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیمیا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

بهار نشان از تحول آگاهی و زیبایی در چرخه طبیعت دارد و این تحول چه نیکو می‌شود آنگاه که عرصه گیتی آیینه تمام نمای قدرت خداوند و نیکویی حال مردمان شود و بی‌گمان نوروز ایرانیان پرتویی دلربا و چهره‌ای زیبا از این تحول وآفرینش الهی است که بیش از آمدنش آدمی را به تلاش و کوشش دعوت می‌نماید. نوروز، سرآغاز حیات دوباره طبیعت و ایجاد طراوات در وجود انسان‌هاست و چه زیباست در این رستاخیز، نقش بندهای نقاش آفرینش را با تاملی ژرف بنگریم و از خالق هستی بخواهیم نام و یاد خود را همیشه در وجودمان زنده نگه دارد.

بر این باوریم که “مدرسه” همچون بهارطبیعت نمود بارز دگرگونی‌های امیدوارانه است که بیش از هرجای دیگری برای ظهور و بروز اندیشه‌های نو نیاز به شادابی، تدبیر، نوآوری و فرصت‌های بدیع دارد تا آینده‌ای سرشار از امید وآگاهی را برای کشور به ارمغان آورد. مدرسه کانون تحول و توسعه در جامعه است و معلمان نقش آفرینان بی‌بدیل این عرصه هستند که با منش و باور معلمی، دانش، مهارت، تعهد و مسئولیت‌پذیری درآن به تعلیم و تربیت دانش آموزان می‌پردازند وگفتمان آموزش و پرورش را اعتلا می‌بخشند.

آموزش و پرورش در سالی که گذشت همراه با دیگر بخش‌های جامعه به دلیل تنگنای ناشی از تحریم‌های ظالمانه بین المللی و برخی ازشرایط سخت پیش آمده در عرصه سلامت جامعه، با فراز و فرودهایی همراه بود که با همدلی، همراهی، همفکری و جهاد علمی معلمان توانست خزانه دانایی، توانایی و تجارب خود را مجهزتر نماید و جریان یادگیری را در جامعه مداوم گرداند. در راستای استمرار آموزش و پویش ملی “آموزش تعطیل نمی‌شود”تبدیل هرخانه به یک کلاس درس از طریق فضای مجازی حرکت قابل تحسینی در سطح کشوراست. ملت شریف ایران این قهرمان عرصه‌های دشوار، این بار با پویش علم در قامت سرافراز معلمان فداکار جلوه‌گر شده است.

ضمن عرض تبریک و تهنیت به مناسبت فرارسیدن بهار طبعیت وآغاز سال۱۳۹۹ هجری شمسی به فرهنگیان گرامی، دانش آموزان عزیز و خانواده‌های محترم آنان، از زحمات فرهنگیان اندیشمند و سختکوش قدردانی می‌کنم و امیدوارم در سال جدید با عنایت خداوند مهربان، تاسی به رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و همراهی با سیاست‌های مدبرانه دولت تدبیر و امید، در پرتوهمت دانش آموزان و تلاش مشفقانه معلمان و همراهی اولیای دلسوز شاهد عزت روزافزون کشور به ویژه در عرصه آموزش و پرورش باشیم

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*