امام صادق عليه السلام
بي گمان براي صاحب الامر غيبتي است،پس دردوران غيبت وي هربنده اي بايد تقوا پيشه سازد وبه دين خودچنگ در زند.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 3096
  • 17 مهر 1399 - 10:27
  • 334 بازدید
  • ارسال توسط :
نشست نقد و بررسی”الگوی عملیاتی برنامه درسی آموزشی الکترونیکی” برگزار شد

نشست نقد و بررسی”الگوی عملیاتی برنامه درسی آموزشی الکترونیکی” برگزار شد

نشست نقد و بررسی”الگوی عملیاتی برنامه درسی آموزشی الکترونیکی” برگزار شد نشست نقد و بررسی”الگوی عملیاتی برنامه درسی آموزشی الکترونیکی” با حضورکارشناسان، صاحب نظران و مسئولان در سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، در این نشست دکتر حسن ملکی معاون […]

نشست نقد و بررسی”الگوی عملیاتی برنامه درسی آموزشی الکترونیکی” برگزار شد

نشست نقد و بررسی”الگوی عملیاتی برنامه درسی آموزشی الکترونیکی” با حضورکارشناسان، صاحب نظران و مسئولان در سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، در این نشست دکتر حسن ملکی معاون وزیر و رئیس سازمان ضمن تأکید بر جایگاه تولید محتواهای الکترونیکی، از تلاش های صورت گرفته توسط دفتر انتشارات و فناوری آموزشی و انتخاب دکتر واحدی به عنوان مجری این طرح اساسی و ریشه ای در سازمان پژوهش تشکر نمود.

وی با اشاره به اینکه شیوه اتخاذ تصمیمات در سازمان پژوهش حالات مختلفی دارد، برخی از این شیوه ها را تشریح کرد.

عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبائی سپس”الگوی مفهومی اکر” را توضیح داد و خواستار تعریف دقیق نسبت ها در این برنامه ریزی ها شد.

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی بر سود بردن از توانمندی اساتید تکنولوژی آموزشی، نمایندگان معاونت های مختلف، برنامه ریزان آموزشی و افراد صاحب نظر در جهت تکمیل و تقویت تیم تحقیقاتی الگوی عملیاتی آموزشی الکترونیکی و تلفیقی تأکید کرد.

دکتر علی محبی معاون برنامه ریزی درسی و تولید بسته های تربیت و یادگیری نیز مواردی را در این خصوص مطرح کرد.

محمدابراهیم محمدی مدیرکل دفتر انتشارات و فناوری آموزشی و دکتر واحدی مجری طرح نیز گزارشی را در خصوص فرایند اجرای این الگو ارائه کردند.بحث و تبادل نظر حاضران بخش دیگری از این نشست بود.

مشروح این نشست متعاقباً منتشر خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*