امام صادق عليه السلام
بي گمان براي صاحب الامر غيبتي است،پس دردوران غيبت وي هربنده اي بايد تقوا پيشه سازد وبه دين خودچنگ در زند.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 3568
  • 21 مهر 1401 - 9:14
  • 282 بازدید
  • ارسال توسط :
معلمان چگونه مستندات خود را در سامانه رتبه‌بندی بارگذاری کنند؟

معلمان چگونه مستندات خود را در سامانه رتبه‌بندی بارگذاری کنند؟

معلمان چگونه مستندات خود را در سامانه رتبه‌بندی بارگذاری کنند؟ معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، بخشنامه «راهنمای عمل مدیران در تکمیل سامانه در راستای اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان» را ابلاغ کرد. به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش بخشنامه «راهنمای عمل مدیران در تکمیل […]

معلمان چگونه مستندات خود را در سامانه رتبه‌بندی بارگذاری کنند؟

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، بخشنامه «راهنمای عمل مدیران در تکمیل سامانه در راستای اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان» را ابلاغ کرد.

معلمان چگونه مستندات خود را در سامانه رتبه‌بندی بارگذاری کنند؟

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش بخشنامه «راهنمای عمل مدیران در تکمیل سامانه در راستای اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان» را ابلاغ کرد.

در این بخشنامه آمده است: به‌منظور اجرای قانون نظام رتبه‌بندی معلمان و پیرو شیوه‌نامه ارسالی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع به پیوست راهنمای عمل مدیران در ارتباط با سامانه رتبه‌بندی معلمان و صورتجلسات گزارش دلالت شایستگی‌های تخصصی و حرفه‌ای ویژه همکاران مشمول رتبه‌بندی ارسال می‌شود.

با عنایت به لزوم تسریع در اجرای قانون مذکور مقتضی است، دستور فرمایید در اسرع وقت راهنما و صورتجلسات جهت اطلاع و اقدام در اختیار مدیران ارشد، میانی و پایه مدیران مدارس تمامی دوره‌های تحصیلی قرار گیرد، به‌نحوی‌که براساس مراحل معین‌شده در راهنما پس از ثبت گزارش دلالت شایستگی‌های تخصصی و حرفه‌ای همکاران توسط گروه‌های آموزشی راهبران آموزشی شورای مدرسه انجمن اولیا و مربیان ستاره تربیتی مدرسه مدیران مرتبط از روز چهارشنبه بیستم مهرماه با مراجعه به سامانه جامع منابع انسانی مستندات بارگذاری شده در سامانه رتبه‌بندی را بررسی و نسبت به ثبت گزارش در خصوص شواهد رفتاری همکاران در سامانه اقدام نمایند.

 پس‌ از این مرحله، گزارش مدیران توسط ارزیابان حرفه‌ای بررسی و نتیجه جهت اعطای رتبه به مشمولان به هیأت‌های ممیزه ارجاع خواهد شد.

بخشنامه «راهنمای عمل مدیران در تکمیل سامانه در راستای اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان» را می‌توانید دانلود کنید:  بخشنامه رتبه‌بندی بخشنامه رتبه‌بندی 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*