امام صادق عليه السلام
بي گمان براي صاحب الامر غيبتي است،پس دردوران غيبت وي هربنده اي بايد تقوا پيشه سازد وبه دين خودچنگ در زند.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 2061
  • 21 اسفند 1398 - 9:40
  • 160 بازدید
  • ارسال توسط :
فراخوان درس سردار شهید قاسم سلیمانی

فراخوان درس سردار شهید قاسم سلیمانی

فراخوان درس سردار شهید قاسم سلیمانی فراخوان درس سردار شهید قاسم سلیمانی توسط سازمان بسیج فرهنگیان با همکاری وزارت آموزش و پرورش و سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی اعلام شد. به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، فراخوان درس سردار شهید قاسم سلیمانی توسط سازمان بسیج فرهنگیان با همکاری با وزارت آموزش و پرورش و […]

فراخوان درس سردار شهید قاسم سلیمانی

فراخوان درس سردار شهید قاسم سلیمانی توسط سازمان بسیج فرهنگیان با همکاری وزارت آموزش و پرورش و سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی اعلام شد.

فراخوان درس سردار شهید قاسم سلیمانی

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، فراخوان درس سردار شهید قاسم سلیمانی توسط سازمان بسیج فرهنگیان با همکاری با وزارت آموزش و پرورش و سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی برگزار می‌شود.

در این فراخوان آمده است: سردار شهید عزیز ما را با چشم یک مکتب، یک راه، یک مدرسه‌ درس آموز، با این چشم نگاه کنیم. (مقام معظم رهبری(مدظله العالی))

سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی به عنوان نماد عزت، غیرت و هوش ایرانی و زندگی سراسر افتخار او که گفتمان مقاومت اسلامی بود و بخش پر غروری از تاریخ ایران است در برنامه درسی قرار می‌گیرد.(محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش)

درس سردار در کتب آموزشی

شهادت سردار بزرگ اسلام شهید قاسم سلیمانی درست است که غم بزرگی بر دل‌های ما نهاد ولی قطعا باعث رویش جوانه‌هایی بر دل‌ها شد و نشان داد که سردار قاسم سلیمانی نه فقط یک فرد بلکه یک مکتب و یک راه است و این راه، وظیفه دستگاه‌های فرهنگی و آموزشی کشور را نسبت به قبل افزایش داده است.

در این بین بسیار نیکو است که مسؤولین آموزش پرورش به موقع و به وقت به این موضوع پرداخته و تصمیم به درج رشادت‌های این شهید والا مقام در کتب درسی دانش‌آموزان که آینده سازان این مرز و بوم هستند، گرفته‌اند.

با این تصمیم بجا و شایسته سازمان بسیج فرهنگیان بر آن شد که جهت گفتمان سازی این مکتب در بین فرهنگیان نیز با همکاری سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی وزارت آموزش و پرورش فراخوانی با این موضوع که در ذیل توضیح داده شده است را اعلام نماید:

عنوان فراخوان: درس سردار

این فراخوان در دو بخش انجام می گیرد:

متن کوتاه متناسب با مقطع و کتاب پیشنهادی ( شرکت کننده با پیشنهاد مقطع و کتاب متن پیشنهادی خود را ارسال نماید)

طراحی گرافیک مناسب جهت درج در صفحات کتاب پیشنهادی

مهلت ارسال آثار: از ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ الی پایان فروردین ۱۳۹۹

این آثار پس از بررسی در اختیار سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش  جهت درج در کتب درسی قرار خواهد گرفت. امید است که با قرار دادن الگویی مناسب برای فرزندان این ملت  تدبیر، اخلاص، رشادت و شجاعت رکن اصلی شخصیتی آنان شود.

شیوه نامه ارسال آثار فراخوان درس سردار را می‌توانید ملاحظه کنید:

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*