امام صادق عليه السلام
بي گمان براي صاحب الامر غيبتي است،پس دردوران غيبت وي هربنده اي بايد تقوا پيشه سازد وبه دين خودچنگ در زند.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آموزش » اخبار
  • شناسه : 1009
  • 22 آذر 1398 - 20:15
  • 627 بازدید
  • ارسال توسط :
فارس من| زیرساخت‌های الکترونیکی شدن کارنامه دانش‌آموزان فراهم است

فارس من| زیرساخت‌های الکترونیکی شدن کارنامه دانش‌آموزان فراهم است

فارس من| زیرساخت‌های الکترونیکی شدن کارنامه دانش‌آموزان فراهم است رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی با بیان اینکه زیرساخت‌های الکترونیکی شدن کارنامه دانش‌آموزان فراهم است، گفت: برخی مدارس هم اکنون هم کارنامه‌های دانش‌آموزان را الکترونیکی ارائه می‌دهند. به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، برخی مخاطبان این خبرگزاری در سامانه «فارس من» خواستار این […]

فارس من| زیرساخت‌های الکترونیکی شدن کارنامه دانش‌آموزان فراهم است

رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی با بیان اینکه زیرساخت‌های الکترونیکی شدن کارنامه دانش‌آموزان فراهم است، گفت: برخی مدارس هم اکنون هم کارنامه‌های دانش‌آموزان را الکترونیکی ارائه می‌دهند.

فارس من| زیرساخت‌های الکترونیکی شدن کارنامه دانش‌آموزان فراهم است

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، برخی مخاطبان این خبرگزاری در سامانه «فارس من» خواستار این موضوع بودند که «کارنامه‌های کاغذی تحصیلی مدارس الکترونیکی شود!».

مخاطبان فارس پرسیده بودند: بعد از حذف کاغذی قبوض چرا کارنامه های کاغذی مدارس که بیشترین استفاده را دارند حذف نمی شوند؟ آیا می دانید بعد از قبوض، بیشترین استفاده کاغذ مربوط به آموزش و پرورش در صادر کردن کارنامه ماهیانه در دو نوبت و امتحانات نوبت اول، نوبت دوم و شهریور است؟ خب چرا وقتی که می توان همه اینها رو الکترونیکی کرد ، قطع درخت چرا؟ از خبرگزاری فارس درخواست داریم به طور جد پیگیر این موضوع باشد.

خسرو ساکی رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی در این خصوص به خبرنگار فارس گفت: برخی مدارس هم اکنون هم کارنامه‌های دانش‌آموزان را الکترونیکی ارائه می‌دهند ضمن اینکه تمام کارنامه‌ها در سامانه‌های مدارس در حال حاضر ذخیره شده است و امکان بهره‌برداری وجود دارد.

وی ادامه داد: به عبارت دیگر هم اکنون مسؤولان مدارس کارنامه دانش‌آموزان را از سیستم، پرینت گرفته و در اختیار خانواده‌ها قرار می‌دهند.

ساکی تصریح کرد: بر این اساس زیرساخت‌های الکترونیکی شدن کارنامه دانش‌آموزان فراهم است اما هر کاری نیاز به برنامه‌ریزی و فرهنگسازی دارد یعنی برای این اقدام، تمام خانواده‌ها باید دسترسی به اینترنت داشته و همچنین فرهنگسازی استفاده از آن ایجاد شود.

وی اضافه کرد: الکترونیکی ارائه کردن کارنامه دانش‌آموزان جزو برنامه‌های در دست اقدام است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*